EDUKACJA - FILM ŚLUBNY

Jesteś filmowcem ślubnym lub chciałbyś rozwijać się w tej branży, zbudować portfolio? Dobrze trafiłeś - znajdziesz tu kursy online, szkolenia 1:1 oraz warsztaty praktyczne dzięki którym zdobędziesz niezbędna wiedzę i umiejętności praktyczne, dzięki którym będziesz w stanie realizować profesjonalny film ślubny pełen emocji.

EMOCJONUJĄCY FILM ŚLUBNY

EMOCJONUJĄCY FILM ŚLUBNY

ZAAWANSOWANY KURS ONLINE

 

 

Już teraz możesz mieć dostęp do praktycznej wiedzy jak tworzyć nowoczesny film ślubny pełen emocji. Zobacz ponad 9 godzin materiałów szkoleniowych i zyskaj dostęp do pełnych reportaży filmowych. Dowiedz się wszystkiego o produkcji filmu ślubnego, jak krok po kroku stworzyć wciągający film ślubny.

Praktyczne tipy podczas filmowania, porady jak się przygotować do pracy, jaki wybrać sprzęt, od czego zacząć, jak rozwijać się gdy poczujesz wypalenie zawodowe, brak inspiracji, skąd wziąć muzykę i jak dobrze zmontować film oraz wiele innych porad, które na pewno zainspirują Cię do znalezienia swojej drogi filmowca ślubnego. Zacznij działać już dziś!

SPOSOBY NAUKI W PRAKTYCE

WARSZTATY FILMOWE

KURS GRUPOWY

Warsztaty dla przyszłych filmowców ślubnych. Poznaj moje doświadczenie w kręceniu filmów ślubnych, co wolno a czego lepiej nie robić. Jak planować, filmować i być zawsze krok przed tym co nastąpi. Jest to warsztat teoretyczno-praktyczny. Zdobędziesz wiedzę i nauczysz się ją wykorzystywać podczas filmowania ślubu. 

MENTORING 1:1

INDYWIDUALNY KURS

Dla wielu osób nie ma możliwości wzięcia udziału w warsztatach lub po warsztatach chcą kontynuować naukę. To idealny sposób na sesję coachingu osobistego z nami, z pełną uwagą skierowaną na Twoje potrzeby. Te sesje mentoringowe odbywają się w praktyce oraz online. Możesz zapytać nas o wszystko.

MENTORING 2:1

FILMUJEMY RAZEM WESELE

Forma kursu umożliwiająca wspieranie Cie podczas filmowania wesela. 

NAUKA ONLINE
Skorzystaj ze rozbudowanych kursów lub sprawdź moje darmowe kursy i poradniki. Zapisz się też na darmowe webinary

SPOSOBY NAUKI ONLINE

ZACZNIJ FILMOWAĆ

PODSTAWOWY KURS ONLINE

Na tym etapie poznasz podstawy filmowania i montażu. Jaki wybrać sprzęt na początek. Co to jest trójkąt zależności (przysłona, ISO, migawka. Jak budować poprawnie kadry. Czym jest głębia ostrości i dlaczego jest tak ważna? Jak poprawnie ciąć materiał filmowy, łączyć ujęcia w gotowe sceny i eksportować film by nie stracił na jakości.

ZMONTUJ PIERWSZY FILM

PODSTAWOWY KURS ONLINE

Dowiedz się jaki wybrać program i dlaczego. Jak poprawnie ustawić timeline, jak importować materiał filmowy by sprawnie i szybko montować film. Naucz się poprawnie ciąć materiał. Jak montować pod muzykę. Wyeksportuj film bez straty jakości

KONSULTACJA ONLINE

INDYWIDUALNY WARSZTAT

Masz problem i chcesz abym pomógł? Zmontowałeś film ale coś jest nie tak jak powinno - potrzebujesz krytyki i wskazówek? Pogadajmy o filmowaniu/montażu przy kawie.

Kim jestem?

51

Sławomir

FILMOWIEC ŚLUBNY

Uwielbiamy pomagać i dzielić się moimi doświadczeniami z innymi filmowcami. Przede wszystkim wierzymy w siłę dzielenia się. Jeżeli niesiesz pomoc - ona wraca do Ciebie. Wszyscy możemy uczyć się od siebie i wspólnie wznosić się na wyższy poziom. Docelowo tworzenie lepszych produktów dla naszych par i lepszego biznesu.

Portfolio

Case Studies & Selected Works

Uwielbiamy pomagać i dzielić się moimi doświadczeniami z innymi filmowcami. Przede wszystkim wierzymy w siłę dzielenia się. Jeżeli niesiesz pomoc - ona wraca do Ciebie. Wszyscy możemy uczyć się od siebie i wspólnie wznosić się na wyższy poziom. Docelowo tworzenie lepszych produktów dla naszych par i lepszego biznesu.

Blog

Sorry, we couldn't find any posts. Please try a different search.