ULOTNE CHWILE ZATRZYMANE NA DŁUŻEJ

s89studio to marka stworzona z pasji. Kreatywne podejście do montażu, wyszukane kadry, wyczucie estetyki oraz odpowiedni rytm w opowiadaniu historii filmowej nadaje niepowtarzalny styl i charakter dziełu filmowemu. Szukasz doświadczonego filmowca na twoją uroczystośc ślubną?

Zapytaj o wolny termin!

MOBILNA WERSJA STRONY
- przeglądasz skróconą wersję tej strony, aby obejrzeć pełną treść strony otwórz ją na swoim komputerze

SHOWREEL 2020

Zobacz krótki film podsumowujący działalność

Portfolio filmowe

Jak tworzę filmy?

Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie w najdrobniejsze detale, dyskrecja - bycie niewidzialnym podczas filmowania oraz pozytywna atmosfera jaką staram się budować podczas filmowania, byście nieczuli się skrępowani obecnością kamery.

photo-1449046153792-7552670cacad

Przygotowania

rodzinne momenty

Czas na przygotowanie swojego wyglądu ale również czas na rozluźnienie atmosfery, przyzwyczajenie się do kamery, rozmowy, śmiechy, łzy wzruszenia Twoich rodziców oraz czas na wykonanie portretów z najbliższymi - rodziną i przyjaciółmi. 

photo-1476836349418-180f91b52141

Ceremonia ślubna

Kluczowy moment dnia

Najbardziej wymagający czas dla filmowca, by wykazał się odpowiedzialnością, dyskrecją, szacunkiem do miejsca świętego, doświadczeniem w rejestracji każdego ważnego momentu jak wejście, przysięga, chwile wzruszeń Twoich gości oraz huczne wyjście pełne radości!

photo-1425421598808-4a22ce59cc97

Wesele

muzyka i tańce do rana

Pięknie wystrojona sala, smaczne potrawy, świetna muzyka i radosne chwile z bliskimi. Szalone tańce, wspólne śpiewy, zabawy oraz chwile spokoju na zewnątrz sali przy blasku księżyca. Doświadczony filmowiec uchwyci jak najwięcej momentów i stworzy film zachowując klimat tego wieczoru.

Jak tworzę filmy?

Kluczem do sukcesu jest zaangażowanie w najdrobniejsze detale, dyskrecja - bycie niewidzialnym podczas filmowania oraz pozytywna atmosfera jaką staram się budować podczas filmowania, byście nieczuli się skrępowani obecnością kamery.

photo-1461265924727-666f16b92ad7

Filmowanie

Przygotowanie | ślub | wesele

Jestem z Wami od przygotowań do końca zabaw oczepinowych. Przez ten czas zbieram materiał filmowy pełen niezapomnianych emocji.

Dlaczego ja?

KREATYWNY UMYSŁ

Uwielbiam szukać ciekawych kadrów, filmować ulotne chwile pełne romantycznych spojrzeń czy eksplozji radości a przede wszystkim szukam ciekawego nowoczesnego spojrzenia na codzienne chwile, by pokazać je w niebanalny sposób - zachowując klimat i magię tego dnia!

7 LAT DOŚWIADCZENIA

Znajomość sprzętu, odpowiednie jego zastosowanie, umiejętność bycia niewidzialnym i przewidywania chwil, by zawsze być przygotowanym na to co za chwile się wydarzy. Tak duże doświadczenie w filmowaniu pozwala mi być pewnym swoich umiejętności i daje Ci gwarancję na piękną pamiątkę.

PROFESJONALNA EDYCJA

Zaangażowanie w każdy detal, niepowtarzalny styl montażu, staranna selekcja materiału filmowego, profesjonalna korekcja kolorów i dźwięku w połączeniu z umiejętnym opowiadaniem historii nada Twojemu filmowi ślubnemu wyjątkowego charakteru.

CO MOGĘ ZROBIĆ DLA CIEBIE?

Zobacz poszczególne elementy składające się na filmową pamiątkę idealną dla Ciebie - skrój film na miarę swoich potrzeb!

Skontaktuj się ze mną

Dopasuj ofertę do siebie

NAGRODY:

Wewa2022